Dobrodošli na Player e-shop!


Kontakt Info

Mapa | Player Show Rooms



  • Show Rooms 1Sarajevska 10-18h 10-15h subotom A: Sarajevska 68-70, 11000 Beograd, Srbija T: +381 11 26 88 067, +381 11 26 88 068, +381 11 26 88 069 E: info@player.rs 2Svetogorska 09-20h 10-17h subotom A: Svetogorska 9, 11000 Beograd, Srbija T: +381 11 33-47-615, +381 11 33-47-442, +381 11 33-47-883 E: info@player.rs 3Južni Bulevar 10-18h Ponedeljak-Petak A: Južni Bulevar 1a, 11000 Beograd, Srbija T: +381 11 40 65 432, +381 64 64 70 100 E: info@player.rs 4Novi Sad 10-19h 10-15h subotom A: Futoški Put 1, 21000 Novi Sad, Srbija T: +381 21 30 10 626, +381 21 30 10 627 E: info@player.rs 5Niš 10-18h 10-15h subotom A: Pantelejska 53, 18100 Niš, Srbija T: +381 18 42 00 878, +381 64 64 70 101 E: nis@player.rs 6BiH 10-18h 09-15h subotom A: Njegoševa 16, 76300 Bijeljina, BiH T: +387 55 209 104, +387 55 209 387, +387 66 222 070 E: office@player.ba
    Servis 1Zemun 09-17h radnim danima A: Ugrinovački Put 10n, 11080 Zemun, Srbija T: +381 11 37 39 701, +381 11 37 74 968, +381 11 37 74 969 E: servis@player.rs

Kontakt



Beograd, Srbija


Management

Management

Management

Stošić Nikola

General Manager

nikola@player.rs

Krotić Nataša

Co-owner

natasa@player.rs

Malinović Predrag

Executive Director

pedja@player.rs


Management

VP Sales

WEB Department

Stanković Aleksandar

Sales Director

aca@player.rs

Ljubojević Darko

VP Sales

darkovp@player.rs

Ristić Nenad

PHP Developer

nenad[at]bosstech.info


Design Department

Design Department

Design Department


Marković Dalibor

Design Department

design@player.rs

Mihić Pavle

Design Department

pavle@player.rs

Pjevčević Mladen

Design Department

mladen@player.rs


Guitar Department

Hi-Fi Department

Hi-Fi Department

Jakšić Vladimir

Guitar Department

vladimir@player.rs

Maksimović Radoš

Hi-Fi Department

maksa@player.rs

Tomić Miloš

Hi-Fi Department

hifi@player.rs


Sales Department

Keyboard & PA Department

Sales Department

Frinčić Miloš

Keyboard & PA Department

milos@player.rs

Savić Nemanja

Guitar Department

nemanja@player.rs

Gašić Nikola

Sales Department

ngasic@player.rs


DJ & Studio Department

DJ & Studio Department

PA Department

Takovac Marko

DJ & Studio Department

markot@player.rs

Rašić Miomir

DJ & Studio Department

dj@player.rs

Petrović Miloš

PA Department

pa@player.rs

Studio & Guitar Department

Guitar Department

Mrkalj Nebojša

Studio & Guitar Department

nebojsa@player.rs

Stevanović Srđan

Guitar Department

srdjan@player.rs


Finance & Accounting

Finance & Accounting

Finance & Accounting

Bošković Jelena

Finance Director

knjigovodstvo@player.rs

Remić Tatjana

Finance Department

tanja@player.rs

Knežević Dragana

Finance department

dragana@player.rs


Finance & Accounting

Finance & Accounting

Finance & Accounting

Petrović Branka

Finance department

brankica@player.rs

Žarković Milica

Finance Department

milica@player.rs

Milanko Đurđica

Finance Department

djurdjica@player.rs


Logistic & Distribution

Logistic & Distribution

Logistic & Distribution

Krotić Bojan

Logistic & Distribution

bojan@player.rs

Radić Dušan

Logistic & Distribution

dule@player.rs

Starčević Ozren

Logistic & Distribution

ozren@player.rs


Logistic & Distribution

Logistic & Distribution

Logistic & Distribution

Stanković Nikola

Logistic & Distribution

spedicija@player.rs

Krstić Sandro

Logistic & Distribution

sandro@player.rs

Nikašinović Darko

Logistic & Distribution

darko@player.rs


Logistic & Distribution

Logistic & Distribution

Jovanović Dalibor

Logistic & Distribution

info@player.rs

Stošić Marko

Logistic & Distribution

info@player.rs


Novi Sad, Srbija


Sales Director

Hi-Fi Department

PA & Light Department

Bonderović Petar

Sales Director

petar@player.rs

Mitrović Dušan

Hi-Fi Department

hifi.ns@player.rs

Klino Dino

PA & Light Department

dino@player.rs


Studio I DJ Department

Ladar Nemanja

Studio I DJ Department

ladar@player.rs


Niš, Srbija

Sales Manager

Sales Department

Sales Department


Čedomir Ilić

Sales Manager

nis@player.rs

Dragan Đukanović

Sales Department

dragan@player.rs

Vladimir Blagojević

Sales Department

vladanis@player.rs


Bijeljina, BiH

Contact Person


Stanišić Nataša

Sales Manager

office@player.ba